Tere tulemast Nore lõhnamaailma!

Mina olen Awely, Nore looja ja eestvedaja.

Minu kirg eriliste lõhnakoosluste ja kauni disaini vastu on olnud Nore brändi alustalaks asutamisest alates. Unistasin alati luua midagi erilist – midagi, mis ühendab elamused, jätkusuutlikkuse ja ajatu disaini. Sellest unistusest sündiski 2020. aastal Nore.

Ma usun, et Nore toodete võlu peitub lihtsuse ja parima kvaliteedi koosluses. Nore toodete loomisel on minu jaoks nii huvitav näha, kuidas ideest saab teostus ja eraldiseisvatest komponentidest üks terviklik toode, mis lõpptarbijale rõõmu ja elamust toob. Minu soov on luua ja valmistada tooteid, mis mitte ainult ei kaunista igapäevaelu, vaid teevad seda ka vastutustundlikult ja keskkonnasõbralikult.

Iga Nore toode on loodud hoolikalt valitud materjalidest, mis austavad ja hoiavad meie planeeti. Üritan Nore toodete valmistamisel ja saatmisel teha võimalikult palju keskkonnasõbralikke valikuid. Näiteks on kõik Nore tooted pakendatud klaasist või metallist anumatesse, mis on taaskasutatavad ja mille võib klient uuesti täitmiseks tagastada. Lisaks kasutan meie lähedal toodetud toorainet, mis aitab vähendada transpordi jalajälge.

Ma usun, et küünaldel ja lõhnastajatel on anne luua erilisi lõhnadega seotud mälestusi. Soovin, et Nore tooted ja lõhnakooslused saadaksid teie erilisi hetki ning kutsun teid avastama ja jagama neid mälestusi koos minuga!

Nore kontaktid

Nore Home OÜ (14981384)

Viljandi mnt 48, Tartu (Kohapeal toodete soetamine ja tellimuste väljastamine vaid kokkuleppel!)

info@nore.ee • +372 5783 0470 (tööpäeviti 9-17)

Pangakonto: EE047700771005055635 (LHV Pank AS)

Pakume võimalust tellida teie personaalse kujundusega tooteid, ärikingitusi ning ettevõtte logoga meeneid, mis on valmistatud just teie soovide järgi. Loome teie ideedest kaunid ja kvaliteetsed tooted. Võtke meiega ühendust ning leiame sobiva lahenduse teie juubeli, pulma, jõulupeo või mõne muu ürituse tarbeks.